فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی

نصب و تعمیر انواع بالابر های هیدرولیکی و صنعتی | قیمت بالابر های برقی نفری | Electric hoistsمعرفی بالابرهای برقی ساختمانی

توضیحاتی در خصوص بالابرهای برقی ساختمانی را مشاهده کنید

بالابر برقی مارک های مختلف، ظرفیت ها، بالابرها و گزینه های بالابر های زنجیره ای الکتریکی را ارائه می دهد. بالابرهای برقی نفری الکتریکی بهترین گزینه را برای بلند کردن 5 تن یا کمتر ارائه می دهند. هنگام انتخاب یک بالابر برقی شما نیاز به تعیین ولتاژ یا منبع تغذیه (تک فاز یا سه فاز)، ظرفیت، بالابر (طول زنجیره ای)، تعلیق (قلاب، چرخ دستی، چرخ دنده موتوری)، طول کنترل کنترل کننده دکمه)، چرخه کار، سرعت جابجایی، سرعت چرخ دستی و اندازه پرتو دارید.

قیمت بالابرهای برقی هیدرولیکی و نفری صنعتی

قیمت این نوع بالابرها به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ایران تولید این نوع بالابرها وجود ندارد به همین دلیل به دلیل وارداتی بودن این نوع بالابر ها قیمت ها میتواند کمی بالا باشد. همچنین می توان با گزینه ای ضد آب برای استفاده از بالابر در یک محیط در فضای باز یا گزینه فولاد ضد زنگ برای استفاده از بالابر در یک محیط مواد غذایی پیکربندی کرد. هنگامی که شما مشخصه های الکتریکی زنجیره ای خود را مشخص می کنید، می توانید ببینید که چه تولید کنندگان نیازهای شما را تامین می کنند، بنابراین شما می توانید بهترین محصول را با بهترین قیمت خریداری کنید.

نصب و تعمیر بالابرهای برقی ساختمان توسط شرکت بی ام اس سیستم

انواع بالابر های برقی

نصب بالابرهای برقی

تعمیر بالابرهای برقی

بالابر