برای ارسال پیام آنلاین کلیک کنید
برای بستن کلیک کنید

نصب و تعمیر انواع کرکره برقی | قیمت موتور کرکره برقی و انواع تیغه های کرکره برقیکرکره برقی چیست ؟

کرکره برقی  یک درب ساخته شده از بسیاری از صفحات فلزی و یا آلومینیوم است و با استفاده از یک یا چند شاخه ویک یا چند موتور الکتریکی،پرده ای از صفحات را بطور ایمن نگه میدارد. کرکره برقی معمولا یک نوع از درب برای استفاده داخلی، تجاری یا صنعتی است . پرده عموما در فاصله بین 200 تا 500 میلیمتر بسته به ارتفاع و نوع شیار پرده مورد استفاده قرار می گیرد. اکثر درب های غلتکی در قرن بیست و یکم، از موتور الکتریکی استفاده می کنند، زیرا هزینه این بسیار نزدیک به درب دستی در هر نوع درب است.

 

موارد استفاده کرکره برقی:

موارد استفاده درب های  کرکره برقی می توانند برای انواع مختلفی از کرکره های امنیتی برای درب ها، پنجره ها و دیگر نقاط مورد استفاده قرار گیرند.این درب ها علیه عناصر، خرابکاری و سقوط مقاوم هستند. کرکره برقی برای انواع گاراژ در انواع مختلف، فولاد یا آلومینیوم، دستی یا الکتریکی استفاده می شوند و در چند سال گذشته از محبوب ترین انواع درب گاراژ ساخته شده اند.

نصب کرکره برقی

انواع تیغه کرکره برقی

تیغه های کرکره برقی علاوه بر داشتن کیفیت های گوناگون،دارای طرحها و رنگها و اشکال گوناگون از جمله:فوم دار،رول گیتر،تخت،قوس دار،شفاف،صنعتی،اکسترود و... میباشد که میتوان با انتخاب مناسب تیغه،هارمونی دلخواه را بین درب وپنجره و نمای ساختمان بدست آورد.عمده جنس تیغه ها از آلومینیوم،فولاد،پلی کربنات و گالوانیزه میباشد.

تیغه آلومینیوم یا اکسترود کرکره برقی

از جنس بیلت آلومینیوم است و رنگ آن الکتروستاتیک یا ضد خش میباشد ودارای رنگ بندی گوناگون میباشد.از این تیغه بیشتر برای درب های صنعتی ومغاره ها و سوله ها استفاده میشود.وزن این کرکره برقی درهرمتر مربع معمولا 6-8 کیلوگرم میباشد.

تیغه پانچ دار(سوراخ دار) کرکره برقی

این نوع تیغه از پانچ شدن تیغه آلومینیومی تک جداره ایجاد میشود وبه دلیل تک جداره بودن آن، دارای مقاوم کمتری نسبت به سایر تیغه های کرکره برقی داراست وبه همین دلیل توصیه میشود به صورت ترکیبی با تیغه اکسترود استفاده شود. این تیغه باعث ورود نور و گرد وغباراز درون سوراخ هایش به محیط میشود وبرای جلوگیری از ورود گرد وغبار،این منافذ را با تلق شفاف ومحکم پوشانده میشود.

تیغه فوم دارآلومینیومی کرکره برقی

این تیغه از جنس آلومینیوم است که داخل آن با خمیر پلی اروتان پر شده و در کوره به فرم فوم درآمده است. این فوم ها عایق صدا وحرارت اند و برای اماکنی که نیازمند خاصیت عایق بودن اند،مورد استفاده قرار میگیرد. از دیگر مریتهای تیغه فومدار،کم وزن وکم صدا بودن آن است.این تیغه دارای رنگ های گوناگون میباشد و به همین علت میتواند هارمونی زیبایی با نمای ساختمان ایجاد کند.رنگ آن الکتروستاتیک است وبیشتر برای اماکن مسکونی وتجاری و درب پارکینگها و پنجره ها استفاده میشود.

تیغه فوم دار گالوانیزه ای کرکره برقی

این تیغه از جنس آلیاژ فولاد و منیزیوم میباشد که داخل آن با خمیر پلی اروتان پر شده است ودرکوره به فرم فوم در آمده است ولی نسبت به تیغه های فوم دار آلومینیومی سنگین تر است (تقریبا هر مترمربع 7-8 کیلوگرم میباشد). این فوم ها عایق صدا وحرارت اند وبرای اماکن نیازمند به این خاصیت، استفاده میشود.از دیگر مزیتهای این تیغه کم وزن وکم صدا بودن آن است.این تیغه دارای رنگهای گوناگون است و میتواند هارمونی زیبایی با نمای ساختمانها ایجاد کند.رنگ آن ضد خش است.این تیغه مرغوبیت کمتری نسبت به تیغه فومدار آلومینیومی دارد.

 

انواع کرکره برقی

کرکره برقی غلتکی جلو

کرکره برقی غلتکی  روی جلوی درب شیشه ها مناسب برای استفاده در ساختمان های جدید و در تعمیرات است. آنها می توانند یا "نامرئی" به نمای داخلی مجتمع شده و یا به عنوان نما برجای نورگیر مورد استفاده قرار گیرد.

کرکره برقی های غلتکی برای ساختمانهای جدید-بالا

شکل پیشرفته این سیستم اثبات شده در سپتامبر2015 معرفی شد. کرکره غلتکی بالا برای ساختمان های جدید در حال حاضر با ویژگی های زیر در دسترس است: تعمیر کلیپ برای نصب آسان تر-نصب سقف یا کنسول ساختاری برای استاتیک بهینه سازی شده-  گزینه ای برای ادغام عناصر تهویه-کرکره های برقی غلتکی بالا برای استفاده در ساختمان های جدید مناسب هستند، اما همچنین می توانند در بازسازی نمایه استفاده شوند. این کرکره غلتکی همراه با پنجره در یک مرحله نصب می شود.

کرکره برقی غلتکی ضد سرقت :

این کرکره های برقی رولی با اجزای تقویت شده مجهز شده و در صورت بسته بودن، مقاومت مؤثری در برابر سرقت ها ایجاد می کند. آنها برای نصب در هر دو ساختمان جدید و موجود مناسب هستند

کرکره برقی غلتکی نوسازی:

موارد استفاده این نوع کرکره برقی :خانه های جدا شده با پنجره های کرکره ای بازسازی شدهخانه های جدا شده با پنجره های کرکره ای بازسازی شدهمورد استفاده در ساختمان قدیمی با کرکره برقی غلتکی کرکره بازساری یک راه حل مطلوب از لحاظ انرژی ساختمان است که در جعبه های زنجیر موجود ساخته شده است .بر روی پنجره جدید نصب شده است. سپس هر دو جزء می توانند در یک مرحله نصب شوند. نما و گچ در داخل عمدتا با جایگزینی باقی می ماند

کرکره برقی غلتکی درون شفت:

کرکره برقی غلتکی درون شفت برای برآورده ساختن نیازهای بازار سوئیس طراحی شده است.باتوجه به ریل راهنمای مینی مکس، کرکره های غلتکی در محورها با فضاهای ساختمان ترکیب می شوند. سیستم نصب آسان است: تحمل و شفت به سادگی به ریل های راهنمای متصل می شوند و لازم نیست به طور جداگانه نصب شوند.

کرکره-برقی

نصب کرکره برقی در تهران

مفتخریم که شرکت بی ام اس سیستم طی چند سال گذشته با در اختیار داشتن مهندسین برق برای نصب و تعمیر انواع کرکره برقی ها در تهران توانسته به سرعت به کسب و کار خود رونق دهد . ایمنی و سرعت عمل بالای مهندسین ما در کل استان تهران زبان زد تمام صنف کرکره برقی و یا حتی به طور کل تمام صنوف در زمینه درب های برقی شده است . در تهران با توجه با رشد جمعیت و رشد کسب و کار ها تقریبا تمام سکنه ی تهران مجهز به کرکره برقی شده اند . این امر سبب شده تا شرکت ما بتواند به سرعت در این زمینه رشد کند . شما میتوانید برای سفارش به ما در ارتباط باشید تا خودتان شاهد سرعت عمل زیبایی و دقت بالای نصاب های کرکره برقی ما در تهران باشید .

نصب کرکره برقی در تهران | نصب کرکره برقی در اسلامشهر | نصب و تعمیر کرکره برقی در تهران | نصب و تعمیر کرکره برقی در اسلامشهر

شرکت بی ام اس برای اولین بار نمایندگی نصب کرکره برقی در اسلامشهر را تاسیس کرده است . در این نمایندگی تا کنون صدها پروژه نصب و تعمیر کرکره های برقی انجام شده است .مغاره دارهای محترم در اسلامشهر که نیاز به نصب یا تعمیر هر گونه کرکره برقی دارند میتوانید با برقراری تماس با نمایندگی ما در اسلامشهر به سرعت و با تمیزی کار و جدیت بالای مهندسین برق ما کرکره برقی های خود را در اسلامشهر نصب کنند . خدمات قابل ارائه نمایندگی ما در اسلامشهر عبارت است از :
نصب کرکره برقی
تعمیر انواع کرکره برقی
فروش کرکره برقی در اسلامشهر
برای سفارش هر گونه کرکره برقی در اسلامشهر همین حالا تماس بگیرید.

سفارش کرکره برقی

برای سفارش نصب کرکره برقی در تهران یا نصب کرکره برقی در اسلامشهر با شماره 09120213599 تماس بگیرید . شرکت ما 10 سال است که با قدرت در این زمینه فعالیت میکند و هم اکنون دارای هزاران نمونه کار قوی در این زمینه است . به جایی رسیده ایم  که تقریبا در تمام خیابان های تهران چندین دهنه مغازه یا منزل مسکونی را به نصب کرکره برقی مجهز کرده ایم  . خدمات قابل ارائه ما در این زمینه عبارت است از :

نصب و تعمیر انواع کرکره برقی

نصب کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

نصب کرکره برقی در تهران

نصب کرکره برقی در اسلامشهر

تعمیر کرکره برقی در اسلامشهر

کرکره برقی در اسلامشهر

کرکره برقی در تهران