فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی خانه هوشمند بی ام اس bms

کرکره برقی | تعمیر و نصب کرکره برقیکرکره برقی چیست ؟

کرکره برقی  یک درب ساخته شده از بسیاری از صفحات فلزی و یا آلومینیوم است و با استفاده از یک یا چند شاخه ویک یا چند موتور الکتریکی،پرده ای از صفحات را بطور ایمن نگه میدارد. کرکره برقی معمولا یک نوع از درب برای استفاده داخلی، تجاری یا صنعتی است . پرده عموما در فاصله بین 200 تا 500 میلیمتر بسته به ارتفاع و نوع شیار پرده مورد استفاده قرار می گیرد. اکثر درب های غلتکی در قرن بیست و یکم، از موتور الکتریکی استفاده می کنند، زیرا هزینه این بسیار نزدیک به درب دستی در هر نوع درب است.

 

موارد استفاده کرکره برقی:

موارد استفاده درب های  کرکره برقی می توانند برای انواع مختلفی از کرکره های امنیتی برای درب ها، پنجره ها و دیگر نقاط مورد استفاده قرار گیرند.این درب ها برای جلوگیری از  خرابکاری و سقوط مقاوم هستند. از دیگر مزایای آن برای انواع گاراژ در انواع مختلف، فولاد یا آلومینیوم، دستی یا الکتریکی استفاده می شوند و در چند سال گذشته از محبوب ترین انواع درب گاراژ ساخته شده اند.

کرکره-برقی

نصب کرکره برقی در تهران

نصب کرکره برقی در تهران  به یک ایده مهم نیاز دارد . به دلیل زیاد شدن نصاب های کرکره رقابت بر سر نصب بالا گرفته است و به این منوال اگر ادامه پیدا کند دیگر این صنف نمیتواند به روند رو به رشد خود ادامه دهد مگر اینکه شرکت های نصب کرکره برقی و درب های برقی هماهنگ تر و منسجم تر عمل کنند.

کرکره-برقی

خرید و فروش انواع تیغه های کرکره برقی

خرید تیغه های کرکره برقی علاوه بر داشتن کیفیت های گوناگون،دارای طرحها و رنگها و اشکال گوناگون از جمله:فوم دار،رول گیتر،تخت،قوس دار،شفاف،صنعتی،اکسترود و... میباشد که میتوان با انتخاب مناسب تیغه،هارمونی دلخواه را بین درب وپنجره و نمای ساختمان بدست آورد.عمده جنس تیغه ها از آلومینیوم،فولاد،پلی کربنات و گالوانیزه میباشد.

فروش تیغه آلومینیوم یا اکسترود

از جنس بیلت آلومینیوم است و رنگ آن الکتروستاتیک یا ضد خش میباشد ودارای رنگ بندی گوناگون میباشد.از این تیغه بیشتر برای درب های صنعتی ومغاره ها و سوله ها استفاده میشود.وزن آن درهرمتر مربع معمولا 6-8 کیلوگرم میباشد.

تیغه پانچ دار(سوراخ دار)

این نوع تیغه که به فروش میرسد از پانچ شدن تیغه آلومینیومی تک جداره ایجاد میشود وبه دلیل تک جداره بودن آن، دارای مقاوم کمتری نسبت به سایر تیغه های کرکره برقی داراست وبه همین دلیل توصیه میشود به صورت ترکیبی با تیغه اکسترود استفاده شود. این تیغه کرکره باعث ورود نور و گرد وغباراز درون سوراخ هایش به محیط میشود وبرای جلوگیری از ورود گرد وغبار،این منافذ را با تلق شفاف ومحکم پوشانده میشود.

خرید و فروش تیغه فوم دارآلومینیومی کرکره برقی

این تیغه کرکره برقی از جنس آلومینیوم است که داخل آن با خمیر پلی اروتان پر شده و در کوره به فرم فوم درآمده است. این فوم ها عایق صدا وحرارت اند و برای اماکنی که نیازمند خاصیت عایق بودن اند،مورد استفاده قرار میگیرد. از دیگر مریتهای تیغه فومدار،کم وزن وکم صدا بودن آن است.این تیغه دارای رنگ های گوناگون میباشد و به همین علت میتواند هارمونی زیبایی با نمای ساختمان ایجاد کند.رنگ آن الکتروستاتیک است وبیشتر برای اماکن مسکونی وتجاری و درب پارکینگها و پنجره ها استفاده میشود.

تیغه فوم دار گالوانیزه ای

این تیغه از جنس آلیاژ فولاد و منیزیوم میباشد که به فروش میرسد و داخل آن با خمیر پلی اروتان پر شده است ودرکوره به فرم فوم در آمده است ولی نسبت به تیغه های فوم دار آلومینیومی سنگین تر است (تقریبا هر مترمربع 7-8 کیلوگرم میباشد). این فوم ها عایق صدا وحرارت اند وبرای اماکن نیازمند به این خاصیت، استفاده میشود.از دیگر مزیتهای این تیغه کم وزن وکم صدا بودن آن است.این تیغه فوم دار کرکره برقی دارای رنگهای گوناگون است و میتواند هارمونی زیبایی با نمای ساختمانها ایجاد کند.رنگ آن ضد خش است.این تیغه مرغوبیت کمتری نسبت به تیغه فومدار آلومینیومی دارد. جهت خرید این تیغه کرکره برقی تماس حاصل فرمایید.

کرکره-برقی

نصب درب های کرکره ای ارزان در تهران به همراه فروش کرکره های اتوماتیک

برای نصب کرکره برقی ابتدا تیغه های ان باید انتخاب شود . سپس تیغه ها بروی غلتک پیاده میشوند و بعد برروی درب های آن سوار میشوند .  مفتخریم که شرکت بی ام اس سیستم طی چند سال گذشته با در اختیار داشتن مهندسین برق برای نصب و تعمیر انواع کرکره برقی ها در تهران توانسته به سرعت به کسب و کار خود رونق دهد . ایمنی و سرعت عمل بالای مهندسین ما در کل استان تهران زبان زد تمام صنف کرکره برقی و یا حتی به طور کل تمام صنوف در زمینه درب های برقی شده است . در تهران با توجه با رشد جمعیت و رشد کسب و کار ها تقریبا تمام سکنه ی تهران مجهز به آن شده اند . این امر سبب شده تا شرکت ما بتواند به سرعت در این زمینه رشد کند . شما میتوانید برای سفارش به ما در ارتباط باشید تا خودتان شاهد سرعت عمل زیبایی و دقت بالای نصاب های  ما در تهران باشید .درب های کرکره ای را میتوانید از شرکت ما تهیه نمایید . پس همین حالا تماس بگیرید.

 

کرکره-برقی